Zmień markę:

Volkswagen Katowice

Oryginalne części i akcesoria

Volkswagen NOMA 2

Volkswagen NOMA 2 Katowice oferuje pełną gamę oryginalnych części zamiennych i akcesoriów Volkswagen do samochodów osobowych i użytkowych. Części Volkswagen dostępne również w wersji Economy.

Cechuje nas fachowa pomoc wykwalifikowanych pracowników na etapie wyboru i montażu części. W naszym firmowym magazynie znajduje się ponad 3000 pozycji, które na bieżąco sprowadzamy z magazynu centralnego. Regularny transport części do naszego magazynu odbywa się aż 6 razy w tygodniu.

Oryginalne części Volkswagen

Oryginalne części Volkswagen to gwarancja:

  • najwyższej precyzji wykonania
  • bezpieczeństwa użytkowania samochodu
  • zgodności produktu z normami jakościowymi marki VW

Wszystkie oryginalne części Volkswagen objęte są fabryczną, dwuletnią gwarancją.

Nie trać czasu na wyszukiwanie tańszych, lecz gorszych jakościowo zamienników, które okażą się wyłącznie pozorną oszczędnością. Oryginalne części zamienne Volkswagen gwarantują właścicielowi pojazdu, że wartość samochodu po ich zamontowaniu nie spadnie, a osiągi i bezpieczeństwo będą wciąż na najwyższym poziomie. Unikniemy także powszechnego zjawiska “uniwersalności części” wśród zamienników, co nie zawsze okazuje się dobrym wyborem dla naszego pojazdu. Warto zaufać profesjonalistom, którzy dobiorą odpowiednią dedykowaną dla samochodu oryginalną część Volkswagen. Obawiasz się o koszty? Przy wyborze oryginalnych części Volkswagen w dłuższej perspektywie czasu mogą one okazać się niższe niż kupno tanich, słabych jakościowo elementów, które będziemy musieli częściej wymieniać. Wybierając oryginalne części Volkswagen, masz również gwarancję ich idealnego dopasowania do rocznika i wariantu Twojego pojazdu – nasi doświadczeni sprzedawcy dobiorą za Ciebie wszystkie podzespoły.

Części Volkswagen Economy

Oprócz oryginalnych części i akcesoriów Volkswagen, w naszej ofercie znajdują się atrakcyjne cenowo części Economy, przeznaczone do samochodów marki VW, liczących ponad 5 lat. Są one racjonalnym rozwiązaniem dostosowanym do wieku samochodu.

Części VW Economy są produkowane według standardów koncernu Volkswagen, co zapewnia ich wysoką jakość, funkcjonalność oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania. Podobnie jak na części oryginalne, na elementy Economy również otrzymasz 2-letnią gwarancję.

Oryginalne akcesoria Volkswagen

Nasz salon prowadzi również sprzedaż markowych akcesoriów Volkswagen do wszystkich pojazdów tej marki. Oferujemy szereg produktów, poprawiających komfort jazdy i użytkowania samochodu – zakupisz u nas m.in. kompletne koła zimowe, oryginalne kołpaki, gumowe i tekstylne dywaniki samochodowe, bagażniki i boxy dachowe, chlapacze, organizery do bagażnika oraz foteliki dziecięce. Dysponujemy również gadżetami marki Volkswagen – ubraniami, torbami, plecakami, okularami przeciwsłonecznymi, zegarkami, brelokami, kubkami – i wieloma innymi! Odwiedź nasz salon i wybierz oryginalne i sprawdzone w pełni dopasowane do Twojego Volkswagena akcesoria.

Transport części Volkswagen

Na życzenie Klienta, dostarczamy zamówione części i akcesoria Volkswagen pod wskazany adres. Nie musisz martwić się o to, czy zdążysz na czas odebrać swoje zamówienie. My przyjedziemy do Ciebie!

Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych oraz klientów hurtowych (NORA).

Jacek Haratyk

Kierownik działu części zamiennych

Łukasz Waliszak

SPECJALISTA ds. sprzedaży części i akcesoriów

Zapytanie w sprawie części i akcesoriów