Samochody dostawcze Volkswagen - Katowice

Nasz salon oferuje samochody dostawcze Volkswagen w Katowicach (dawniej użytkowe Volkswagen). Znajdziesz u nas wszytko czego potrzebujesz, małe samochody dostawczo-osobowe jak VW Caddy, doskonałego partnera w biznesie, po duże auta dostawcze, czyli model  VW Crafter, który sprawdza się jako samochód dostawczy od 3,5t do 5t. Nie może zabraknąć także najlepszego auta dostawczego 2016 roku jakim jest VW Transporter. Do przewozu osób (w tym także dużych rodzin) możemy zaoferować VW Caravelle i VW Multivan. W ofercie samochody z manualną jak i w automatyczną skrzynią biegów z silnikami na olej napędowy (diesel), benzynę oraz hybrydy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą samochodów dostawczych Volkswagena w Katowicach.

Cena
Rocznik
Przebieg
Sortuj po cenie
Sortuj po nazwie
Filtruj
Demo
Okazja
więcej Volkswagen Multivan Life 2.0 TSI 204 KM L1

Volkswagen Multivan Life 2.0 TSI 204 KM L1

Automatyczna
Benzyna
195 000
235 230
Okazja
więcej Volkswagen Transporter Kombi

Volkswagen Transporter Kombi

Manualna
Diesel
166 500
175 210
Okazja
więcej Volkswagen Multivan Life 2.0 TSI 204 KM L2

Volkswagen Multivan Life 2.0 TSI 204 KM L2

Automatyczna
Benzyna
231 000
242 720
Okazja
więcej Volkswagen California Ocean 2.0 TDI 204 KM DSG 4Motion

Volkswagen California Ocean 2.0 TDI 204 KM DSG 4Motion

Automatyczna
Diesel
345 990
369 140

Wybierz dostawczego Volkswagena idealnego dla Twojej firmy!

W naszym salonie Volkswagen Samochody Dostawcze znajdziesz szeroką gamę pojazdów użytkowych, dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstw o różnym profilu. Jeśli potrzebujesz samochodu dostawczego, poznaj VW Craftera i Transportera T6. Twoja firma prowadzi przewóz osób? Wybierz Volkswagena Caravelle lub Multivan! Nie masz pewności, który z naszych modeli najlepiej wpasuje się w potrzeby Twojej firmy? Nasi wykwalifikowani sprzedawcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą w wyborze odpowiedniego samochodu dostawczego w Katowicach.

Konkurencyjne ceny i korzystne warunki finansowania

Nasz salon to również wyjątkowo korzystne ceny – sprawdź naszą wyprzedaż samochodów dostawczych Volkswagena w Katowicach i kup potrzebny Ci model na okazyjnych warunkach. Szukasz jeszcze większych oszczędności? Nasz salon oferuje również użytkowe samochody demonstracyjne – znacznie tańsze, o małym przebiegu, mające maksymalnie 12 miesięcy i objęte gwarancją.

Dla firm przygotowaliśmy również atrakcyjne warunki zakupu nowego dostawczego Volkswagena – poznaj nasze elastyczne, indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb leasingi! VW Leasing to gwarancja niskich rat miesięcznych, brak konieczności wykupu pojazdu pod koniec trwania umowy, regularne serwisy w ASO i samochód zastępczy na czas napraw.

Kupiłeś nowego Volkswagena dostawczego. Co dalej?

Chcesz ubezpieczyć swojego nowego dostawczego Volkswagena? Skorzystaj z naszych promocyjnych pakietów ubezpieczeniowych, obejmujących OC, AC, NNW i Assistance. Twoje pełne zadowolenie z nowego auta jest dla nas niezwykle ważne, dlatego też po zakupie i rejestracji pojazdu oferujemy Ci kompleksową opiekę posprzedażową, usługi serwisowe oraz szeroką gamę oryginalnych akcesoriów do Twojego dostawczego Volkswagena.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Katowicach po samochody dostawcze Volkswagen!

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży
Michał Rożek
Sprzedaż samochodów dostawczych

Zapytanie w sprawie samochodów Volkswagen

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Wiadomość jest wymagane

Prośba o kontakt telefoniczny w sprawie samochodów Volkswagen

Podaj swój numer telefonu
Pole jest wymagane
Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu