Zmień markę:

Volkswagen Katowice

Samochody dostawcze

Transporter Kombi L2 2.0 TDI 150 KM

173 600,00 zł

186 680,00 zł

Nowy

Crafter Furgon L3H2 2.0 TDI 140 KM

168 160,00 zł

191 090,00 zł

Nowy

ID.Buzz Pro Demo

190 000 zł

281 630 zł

Demo

VW Amarok Style

199 200 zł

229 000 zł

Nowy

Volkswagen Amarok Aventura

234 000 zł

269 000 zł

Nowy

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach.

Volkswagen Caddy
Volkswagen Transporter
Volkswagen Multivan
Volkswagen Caravelle
Volkswagen California
Volkswagen Crafter
Volkswagen Grand California
Volkswagen ID.Buzz

Konkurencyjne ceny i korzystne warunki finansowania

Nasz salon to również wyjątkowo korzystne ceny – sprawdź naszą wyprzedaż samochodów dostawczych Volkswagena w Katowicach i kup potrzebny Ci model na okazyjnych warunkach. Szukasz jeszcze większych oszczędności? Nasz salon oferuje również użytkowe samochody demonstracyjne – znacznie tańsze, o małym przebiegu, mające maksymalnie 12 miesięcy i objęte gwarancją.

Dla firm przygotowaliśmy również atrakcyjne warunki zakupu nowego dostawczego Volkswagena – poznaj nasze elastyczne, indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb leasingi! VW Leasing to gwarancja niskich rat miesięcznych, brak konieczności wykupu pojazdu pod koniec trwania umowy, regularne serwisy w ASO i samochód zastępczy na czas napraw.

Kupiłeś nowego Volkswagena dostawczego. Co dalej?

Chcesz ubezpieczyć swojego nowego dostawczego Volkswagena? Skorzystaj z naszych promocyjnych pakietów ubezpieczeniowych, obejmujących OC, AC, NNW i Assistance. Twoje pełne zadowolenie z nowego auta jest dla nas niezwykle ważne, dlatego też po zakupie i rejestracji pojazdu oferujemy Ci kompleksową opiekę posprzedażową, usługi serwisowe oraz szeroką gamę oryginalnych akcesoriów do Twojego dostawczego Volkswagena.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu Katowicach po samochody dostawcze Volkswagen!

Zapytanie w sprawie samochodów Volkswagen

Skontaktuj się z opiekunem

Dawid Wojciechowski

Kierownik sprzedaży

Michał Rożek

Sprzedaż samochodów dostawczych