Volkswagen Amarok

Nowy Amarok to wszechstronność na czterech kołach - stworzony dla ludzi, dla których samochód musi potrafić coś więcej niż tylko dojechać z punktu A bo B. Wyposażony w nowoczesne rozwiązania techniczne bez problemów podoła stawianym mu wyzwaniom, gdyż niezależnie od pogody ten tytan pracy poradzi sobie w prawie każdym terenie. Jego nowa, niepowtarzalna stylistyka sprawia, że przyciąga spojrzenia, gdziekolwiek się pojawi. Poznaj nowego Volkswagena Amaroka – udane połączenie samochodu dostawczego i auta klasy Premium.

Cena
Sortuj po cenie
Sortuj po nazwie
Filtruj
Demo
Okazja
więcej Volkswagen Amarok PanAmericana

Volkswagen Amarok PanAmericana

Automatyczna
Diesel
214 000
249 000
Okazja
więcej Volkswagen Amarok Aventura

Volkswagen Amarok Aventura

Automatyczna
Diesel
242 100
269 000
Okazja
więcej Volkswagen Crafter L5 2.0 TDI 140 KM

Volkswagen Crafter L5 2.0 TDI 140 KM

Manualna
Diesel
157 216
184 960

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach.

Tak wygląda offroad

Co sprawia, że nowy Amarok jest prawdziwie terenowym samochodem? Dzięki nowym rozwiązaniom technicznym, większej liczbie trybów jazdy, poduszkom powietrznym i ponad 25 systemom wspomagającym sprawdza się w terenie lepiej niż jego poprzednik. Modyfikacje wprowadzone do nadwozia, zawieszenia, silnika i przekładni oraz znacznie większa głębokość brodzenia, większy kąt zejścia i natarcia, a także większy prześwit poprzeczny mają istotny wpływ na poprawę możliwości terenowych. Krótko mówiąc: lepsze cechy offroadowe, większy komfort jazdy terenowej - po prostu więcej tego, co typowe dla Amaroka.

Tak wygląda wszechstronność

Transport ładunku, holowanie przyczepy lub pokonywanie bezdroży, w mieście, za miastem lub w terenie, wersja Style lub Amarok Aventura - nowy Amarok jest kwintesencją wszechstronności. Przy tym jest większy niż jego poprzednik, a dzięki licznym przemyślanym rozwiązaniom jeszcze lepiej stawi czoła nawet poważnym wyzwaniom. Na przykład może holować przyczepę o masie 3,5 tony. A w przestrzeni ładunkowej między nadkolami zmieści się w poprzek europaleta, którą można zamocować do stabilnych zaczepów. Te i wiele innych cech sprawiają, że Amarok jest uniwersalnym samochodem użytkowym. Natomiast dzięki nowym elementom wpływającym na komfort, ponad 25 systemom wspomagającym, poduszkom powietrznym i pakietom wyposażenia zewnętrznego ten pickup imponuje zarówno przy transporcie ludzi, jak i ładunku. I to niezależnie od jakości dróg, jakie przyjdzie mu pokonywać.

Od wyposażenia podstawowego po premium - zawsze Amarok!

Nowy Volkswagen Amarok dba, aby praca była jeszcze bardziej komfortowa, przynajmniej ta związana z przemieszczaniem się i transportem. Nowy Amarok oferuje najwyższy poziom komfortu oraz inteligentny system Infotainment i nowoczesne systemy wspomagające kierowcę, znacznie rozbudowane w porównaniu z poprzednikiem. Poznaj niektóre z cech premium Amaroka.

Przemyślany komfort

Niektóre dni potrafią być naprawdę ciężkie. Na szczęście nowy Amarok z wyposażeniem klasy premium potrafi sprawić, że przynajmniej przemieszczanie się z miejsca na miejsce będzie przyjemne. Na przykład, gdy usiądziesz na wygodnych siedzeniach z 10-kierunkową elektryczną regulacją (w Amaroku Aventura i Amaroku PanAmericana obszytych seryjnie skórą Savona lub Cricket, w Amaroku Style – tkaniną Art Velours) i spojrzysz na deskę rozdzielczą oraz górną krawędź tapicerki drzwi w optyce skóry od razu poczujesz się dobrze. Z kierownicą wielofunkcyjną i oświetleniem Ambiete podróż stanie się naprawdę miłym przeżyciem. Do tego dochodzi nowa 10-stopniowa przekładnia automatyczna Shift by wire, która efektywnie przenosi moc nowego Amaroka na koła. I coż z tego, że zaczęło padać? Wystarczy wcisnąć przycisk, by ochronić swój ładunek elektrycznie zamykaną roletą przestrzeni ładunkowej.

Zupełnie nowa stylistyka marki Volkswagen Samochody Dostawcze

Masywne kontury nowego Amaroka są zgodne z nową stylistyką marki Volkswagen Samochody Dostawcze. Duży kąt natarcia i zejścia oraz większy prześwit poprzeczny poprawiają zdolność pokonywania przeszkód terenowych. Szerszy rozstaw kół niż u poprzednika podkreśla męski charakter Amaroka. Dzięki oferowanym przez Volkswagena opcjom stylistycznym można nadać mu styl odpowiadający własnym preferencjom.

Infotainment i Connectivity

Z cyfrowym kokpitem o przekątnej 31,24 cm (12,3”) i usługami mobilnymi online2 nowy Amarok podąża nowymi drogami także w kwestii cyfryzacji. Duży kolorowy ekran dotykowy umożliwia nie tylko sterowanie licznymi funkcjami samochodu, lecz również obsługę cyfrowego radia. Na życzenie dostępna jest funkcja nawigacji online wykorzystująca dane zapisane w systemie nawigacyjnym i dodatkowo, poprzez wbudowaną kartę SIM, dane online, na przykład informacje o aktualnej sytuacji na drodze. Pakiet VW Connect Navigation daje między innymi możliwość aktualizacji map online, dostęp do aktualnych informacji drogowych dla Europy oraz informacji o niektórych miejscach docelowych. System nagłośnienia klasy premium Harman Kardon3 z ośmioma głośnikami high end, subwooferem i mocą 640 W gwarantuje wrażenia aktustyczne na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o słuchanie, to z pakietem VW Connect Basic4 Amarok będzie jeszcze lepiej słuchał swojego właściciela i wykonywał jego polecenia głosowe. Natomiast aplikacja We Connect ID/Volkswagen5 umożliwia sterowanie wieloma funkcjami samochodu przy użyciu smartfonu.

Tryby jazdy i systemy wspomagające

Więcej trybów jazdy oznacza więcej możliwości. Skonfigurowane wstępnie tryby jazdy nowego Amaroka wspierają kierowcę wielostopniowo podczas jazdy w terenie oraz w różnych warunkach pogodowych i na różnych nawierzchniach. O dodatkowy komfort jazdy dba ponad 25 systemów wspomagających dostępnych na życzenie, z czego ponad 20 jest całkowitą nowością w Amaroku, na przykład Park Assist Plus6. Bo choć w terenie rzadko zdarzają się kłopoty z miejscem parkingowym, w mieście może być czasem trudno zaparkować, i wtedy dobrze mieć asystenta parkowania, który znajdzie wystarczająco duże miejsce parkingowe i wykona samodzielnie manewr7, a kierowca będzie tylko obserwował proces i ewentualnie interweniował. Równie praktyczny jest system Area View z kamerami monitorującymi otoczenie z czterech stron i umożliwiający także widok z góry 360°. Jeżeli często jeździsz wielopasmowymi drogami, przyda się asystent zmiany pasa ruchu, który diodami w lusterkach zewnętrznych może ostrzec przed pojazdami zbliżającymi się od tyłu lub znajdującymi się w martwym polu widzenia7. Te i wiele innych systemów wspomagających sprawiają, że nowym Amarokiem jeździ się nie tylko lepiej, lecz również spokojniej i bezpieczniej.

Oto Amarok. Nowy pickup Volkswagena.

Nowy Amarok został stworzony od podstaw na nowo. Ze swoimi nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi i nową stylistyką łączy właściwości samochodu terenowego z komfortem rodem z segmentu premium. To, co go wyróżnia, to wszechstronność, która ma swoje odzwierciedlenie także w licznych dodatkowych elementach i pakietach wyposażenia. Teraz masz jeszcze więcej możliwości, by Amarok stał się samochodem w pełni spełniającym Twoje wymagania.

WE ROK: Amarok Club

Amarok Club to miejsce spotkań dla około 4 tysięcy fanów Amaroka, miłośników samochodów terenowych oraz entuzjastów pickupów, a także dla wszystkich innych zainteresowanych. Po prostu dla WeRoker’ów. Tutaj znajdziesz ludzi o takich samych zainteresowaniach, jak Ty, którzy lubią jazdę offroad i dyskusje online. Możesz wymienić opinie o zabudowach samochodów i znaleźć informacje zarówno dla początkujących, jak i dla profesjonalistów. A do tego dowiesz się o wszystkich akcjach, konkursach i wydarzeniach organizowanych przez markę Volkswagen Samochody Dostawcze. Jeżeli jesteś fanem Amaroka, musisz być w tym klubie!

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży
Michał Rożek
Sprzedaż samochodów dostawczych

Zapytanie w sprawie samochodów Volkswagen Amarok

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Wiadomość jest wymagane

Prośba o kontakt telefoniczny w sprawie samochodów Volkswagen Amarok

Podaj swój numer telefonu
Pole jest wymagane
Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu