Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddy to samochód osobowo-dostawczy należący do segmentu kombivanów, który przez niemieckiego producenta produkowany jest od 1979 roku. Początkowo Volkwagen Caddy był mini pickupem, którego konstrukcja opierała się bezpośrednio na innych modelach marki, głównie Golfie i Polo. Auto na przestrzeni lat dostępne było w kilku generacjach i przeszło kilkukrotny facelifting. Obecnie prezentowana jest 5 generacja modelu. Caddy to idealny model na wszystkie wyzwania codziennego życia. Szukasz auta wyjątkowego i perfekcyjnego pod każdym względem? Zapraszamy do salonu Noma w Katowicach! Poznaj Volkswagena Caddy!

Sortuj po cenie
Sortuj po nazwie
Filtruj

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach.

Caddy w wyzwaniach życia codziennego

Volkswagen Caddy to idealne auto, które znakomicie sprawdzi się zarówno podczas konieczności szybkiego dostarczenia przesyłki, jak i w przypadku odwiezienia dzieci do szkoły. Model ten jest niezwykle wszechstronny, a dodatkowo oszczędny i ekonomiczny. Auto to można rewelacyjnie dopasować do własnych potrzeb. Dodatkowo szeroka gama wyposażenia oraz bogata paleta silników sprawia, że jest to auto dla każdego – wystarczy poznać i określić swoje możliwości. Volkswagen Caddy oferuje od pięciu do siedmiu wyjątkowo komfortowych i ergonomicznych foteli. Dynamiczna sylwetka oraz nowoczesny wygląd przypadnie do gustu zarówno rodzinom z dziećmi, jak i firmom dostawczym, którym zależy na oszczędnym i niezawodnym aucie. Caddy dostępny jest 3 wersjach wyposażenia: Caddy TrendlineCaddy ComfortlineCaddy Highline. Na rynku znajduje się także Volkswagen Caddy AlltrackCaddy "Edition 35" i Caddy "Xtra".

Wysoka jakość wykonania Volkswagena Caddy

Caddy może pochwalić się wyjątkowo wysoką jakością wykonania, jak i pozostałe modele oferowane przez Volkswagen Samochody Dostawcze. Uwagę przyciąga szczególnie nowoczesny kokpit oraz piękne i starannie wykończone detale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Charakterystyczna linia i oryginalny design to cechy rozpoznawcze nowego Volkswagena Caddy. Dodatkowo komfort jazdy zapewnia świetny system multimedialny oraz spora liczba schowków. O bezpieczeństwo dbają nowoczesne rozwiązania wspomagające kierowcę m.in. poduszki powietrzne, kamera cofania, asystent parkowania, asystent pasa ruchu, system monitorowania otoczenia oraz rozpoznawanie znaków drogowych.

Elastyczna przestrzeń bagażowa Caddy

Caddy może być idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Z tyłu możesz mieć albo wygodnie otwieraną jedną ręką klapę z oknem lub drzwi skrzydłowe z możliwością blokowania jednego skrzydła, co jest niezwykle wygodne podczas przewożenia dłuższych ładunków. Dla powiększenia przestrzeni bagażowej możesz także wyposażyć nowego Volkswagena Caddy w relingi dachowe oraz wsporniki, a także odłączany lub stały hak holowniczy.

Jednostki napędowe Volkswagena Caddy

Volkswagen Caddy dostępny jest z silnikiem benzynowym, wysokoprężnym silnikiem diesla oraz instalacją CNG. Caddy ma następujące jednostki napędowe:

  • diesel 2.0 TDI 75 KM, z 5-stopniową skrzynią manualną
  • diesel 2.0 TDI 102 KM, z 5-stopniową skrzynią manualną lub 6-stopniową przekładnią automatyczną
  • diesel 2.0 TDI 122 KM, z 6-stopniową skrzynią manualną
  • diesel 2.0 TDI 150 KM, z 6-stopniową skrzynią manualną lub 6-stopniową przekładnią automatyczną
  • benzyna 1.0 TSI 102 KM, z 5-stopniową skrzynią manualną
  • benzyna 1.4 TSI 130 KM, z 6-stopniową skrzynią manualną lub 7-stopniową przekładnią automatyczną
  • CNG 1.4 TGI 110 KM, z 6-stopniową skrzynią manualną

Chcesz kupić dostawczego Volkswagena Caddy w Katowicach? Zastanawiasz się, jakie jeszcze posiada zalety? Zapraszamy do salonów Noma! Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży
Michał Rożek
Sprzedaż samochodów dostawczych

Zapytanie w sprawie samochodów Volkswagen Caddy

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Wiadomość jest wymagane

Prośba o kontakt telefoniczny w sprawie samochodów Volkswagen Caddy

Podaj swój numer telefonu
Pole jest wymagane
Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu