Volkswagen California

Zasypiać pod rozgwieżdżonym niebem. Rano budzić się słysząc szum morza. Zwiedzać obce kraje lecz czuć się zawsze jak w domu: California 6.1 to wolność w czystej postaci. Dzięki wygodnemu wyposażeniu wnętrza oraz przemyślanym detalom, każda podróż zamienia się w niezapomnianą przygodę. Ciesz się swoją niezależnością i podróżuj tam, dokąd chcesz. Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Szukasz idealnego campera? Zapraszamy do salonu Noma 2 w Katowicach! Poznaj Volkswagena Californię!

Sortuj po cenie
Sortuj po nazwie
Filtruj
Okazja
więcej Volkswagen California Ocean 2.0 TDI 204 KM DSG 4Motion

Volkswagen California Ocean 2.0 TDI 204 KM DSG 4Motion

Automatyczna
Diesel
345 990
369 140

Wybierz dostawczego Volkswagena idealnego dla Twojej firmy!

W naszym salonie Volkswagen Samochody Dostawcze znajdziesz szeroką gamę pojazdów użytkowych, dostosowanych do potrzeb przedsiębiorstw o różnym profilu. Jeśli potrzebujesz samochodu dostawczego, poznaj VW Craftera i Transportera T6. Twoja firma prowadzi przewóz osób? Wybierz Volkswagena Caravelle lub Multivan! Nie masz pewności, który z naszych modeli najlepiej wpasuje się w potrzeby Twojej firmy? Nasi wykwalifikowani sprzedawcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i doradzą w wyborze odpowiedniego samochodu dostawczego w Katowicach.

Niezwykła wszechstronność Volkswagena California

California 6.1 to idealny wybór na przejażdżkę trasą wzdłuż wybrzeża. A także na zakupy w wielkomiejskiej dżungli. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz łatwości prowadzenia – niczym samochodu osobowego –  auto to jest odpowiednim towarzyszem podróży, a jednocześnie centrum rozrywkowym. Dzięki cyfrowemu kokpitowi na ekranie dotykowym systemu Infotainment lub za pomocą wielofunkcyjnej kierownicy można włączyć odpowiednią wakacyjną ścieżkę dźwiękową. A nawigacja „Discover Pro” zaprowadzi Cię do kolejnego wymarzonego celu. Rozsiądź się wygodnie i ciesz się śniadaniem nad morzem lub kolacją pod gwiazdami. Po wszystkim możesz schować krzesła w klapie tylnej – praktycznie i oszczędzając miejsce. Wybierz mały skrót przez góry lub pagórkowatą drogę na wybrzeże: wszędzie tam, dokąd zaprowadzi Cię żądza przygód. Z napędem na cztery koła 4MOTION1 7 jesteś przygotowany niemal na wszystko

Jednostki napędowe Volkswagena California

Volkswagen California dostępny jest wysokoprężnym silnikiem diesla. Obecnie model może posiadać następujące jednostki napędowe:

  • 2.0 TDI 150 KM, z 6-stopniową skrzynią manualną lub 7-stopniową przekładnią automatyczną
  • 2.0 TDI 204 KM, z 7-stopniową przekładnią automatyczną oraz napędem 4Motion

Chcesz kupić Volkswagena California w Katowicach? Zastanawiasz się, co jeszcze może Ci zaoferować? Zapraszamy do salonów Noma2! Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży
Michał Rożek
Sprzedaż samochodów dostawczych

Zapytanie w sprawie samochodów Volkswagen California

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Wiadomość jest wymagane

Prośba o kontakt telefoniczny w sprawie samochodów Volkswagen California

Podaj swój numer telefonu
Pole jest wymagane
Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu