Volkswagen California

Zasypiać pod rozgwieżdżonym niebem. Rano budzić się słysząc szum morza. Zwiedzać obce kraje lecz czuć się zawsze jak w domu: California 6.1 to wolność w czystej postaci. Dzięki wygodnemu wyposażeniu wnętrza oraz przemyślanym detalom, każda podróż zamienia się w niezapomnianą przygodę. Ciesz się swoją niezależnością i podróżuj tam, dokąd chcesz. Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Szukasz idealnego campera? Zapraszamy do salonu Noma 2 w Katowicach! Poznaj Volkswagena Californię!

Sortuj po cenie
Sortuj po nazwie
Filtruj

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach.

Niezwykła wszechstronność Volkswagena California

California 6.1 to idealny wybór na przejażdżkę trasą wzdłuż wybrzeża. A także na zakupy w wielkomiejskiej dżungli. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz łatwości prowadzenia – niczym samochodu osobowego –  auto to jest odpowiednim towarzyszem podróży, a jednocześnie centrum rozrywkowym. Dzięki cyfrowemu kokpitowi na ekranie dotykowym systemu Infotainment lub za pomocą wielofunkcyjnej kierownicy można włączyć odpowiednią wakacyjną ścieżkę dźwiękową. A nawigacja „Discover Pro” zaprowadzi Cię do kolejnego wymarzonego celu. Rozsiądź się wygodnie i ciesz się śniadaniem nad morzem lub kolacją pod gwiazdami. Po wszystkim możesz schować krzesła w klapie tylnej – praktycznie i oszczędzając miejsce. Wybierz mały skrót przez góry lub pagórkowatą drogę na wybrzeże: wszędzie tam, dokąd zaprowadzi Cię żądza przygód. Z napędem na cztery koła 4MOTION1 7 jesteś przygotowany niemal na wszystko

Jednostki napędowe Volkswagena California

Volkswagen California dostępny jest wysokoprężnym silnikiem diesla. Obecnie model może posiadać następujące jednostki napędowe:

  • 2.0 TDI 150 KM, z 6-stopniową skrzynią manualną lub 7-stopniową przekładnią automatyczną
  • 2.0 TDI 204 KM, z 7-stopniową przekładnią automatyczną oraz napędem 4Motion

Chcesz kupić Volkswagena California w Katowicach? Zastanawiasz się, co jeszcze może Ci zaoferować? Zapraszamy do salonów Noma2! Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży
Michał Rożek
Sprzedaż samochodów dostawczych

Zapytanie w sprawie samochodów Volkswagen California

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Wiadomość jest wymagane

Prośba o kontakt telefoniczny w sprawie samochodów Volkswagen California

Podaj swój numer telefonu
Pole jest wymagane
Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu