Volkswagen Caravelle

Caravelle to rewelacyjne auto do profesjonalnego przewożenia osób, które jest bliźniakiem Volkswagena Transportera. Najnowsza generacja auta jest jeszcze bardziej komfortowa i wygodna, niż jego poprzednicy. Transporter (oraz Caravelle) jest produkowany od 1950 roku i obecnie dostępna jest 6. generacja tego modelu. Volkswagen Caravelle od ponad 30 lat spełnia najwyższe standardy i oczekiwania, które stawiane są tego typu modelom. Szukasz idealnego środka transportu? Zapraszamy do salonu Noma2 w Katowicach! Poznaj Volkswagena Caravelle!

Sortuj po cenie
Sortuj po nazwie
Filtruj

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach.

Niezwykła wszechstronność Volkswagena Caravelle

Volkswagen Caravelle to rewelacyjny model niemieckiego producenta, który posiada szereg zalet. Samochód posiada wygodne i komfortowe wyposażenie wnętrza oraz nowoczesne systemy informacyjno-rozrywkowe. Jest to fantastyczne miejsce pracy. Dużym plusem jest także niskie spalanie, które dodatkowo sprawia, że jest to świetny środek transportu nie tylko z punktu widzenia komfortu, ale także ekonomii. Caravelle posiada sporo możliwości konfiguracji siedzeń. Ponadto samochód ten wyposażony jest w sporą ilość schowków i wiele innych funkcji elektronicznych. Pojazd do przewożenia osób jeszcze nigdy nie prezentował takiego standardu, jak Volkswagen Caravelle. Dodatkowym atutem modelu jest jego ekonomiczność. Zaawansowana technologia silnika i jego niezwykle niskie spalanie to największe zalety nowego Volkswagena Caravelle. Model może posiadać także napęd na cztery koła 4MOTION, co dodatkowo zapewnia płynną dynamikę jazdy i jest doceniane zwłaszcza przez amatorów tego typu podróży.

Volkswagen Carevelle - systemy bezpieczeństwa

Volkswagen Caravelle to także samochód niezwykle bezpieczny zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. Model ten doskonale radzi sobie w krytycznych sytuacjach. Wszystko jest zasługą innowacyjnej technologii. Wśród zastosowanych rozwiązań warto wymienić m.in. system automatycznego hamowania po kolizji, poduszki powietrzne, system kontroli trakcji, asystent pasa ruchu, system ostrzegania kierowcy, kamerę cofania oraz elektroniczną blokadę mechanizmu różnicowego.

Volkswagen Caravelle - rewelacyjna wygoda

Caravelle to przede wszystkim auto wygodne. Model ten postał wyposażony w nowoczesne systemy informacyjno-rozrywkowe wraz z innowacyjnymi usługami mobilnymi online. Już zawsze będziesz mógł być na bieżąco ze wszystkimi, niezbędnymi informacjami. Rewelacyjny i przejrzysty wyświetlacz dodatkowo wyposażony może być w nawigację, dzięki której zawsze dotrzesz do celu.

Jednostki napędowe Volkswagena Caravelle

Volkswagen Caravelle dostępny jest wysokoprężnym silnikiem diesla. Obecnie model może posiadać następujące jednostki napędowe:

  • 2.0 TDI 110 KM, z 5-stopniową skrzynią manualną
  • 2.0 TDI 150 KM, z 6-stopniową skrzynią manualną lub 7-stopniową przekładnią automatyczną
  • 2.0 TDI 199 KM, z 7-stopniową przekładnią automatyczną

Chcesz kupić Volkswagena Caravelle w Katowicach? Zastanawiasz się, co jeszcze może Ci zaoferować? Zapraszamy do salonów Noma2! Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży
Michał Rożek
Sprzedaż samochodów dostawczych

Zapytanie w sprawie samochodów Volkswagen Caravelle

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Wiadomość jest wymagane

Prośba o kontakt telefoniczny w sprawie samochodów Volkswagen Caravelle

Podaj swój numer telefonu
Pole jest wymagane
Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu