Volkswagen Crafter

Crafter to samochód dostawczy produkowany przez niemieckiego producenta nieprzerwanie od 2006 roku. Obecnie prezentowana jest 2. generacja pojazdu, a na przestrzeni lat model ten przeszedł także istotny facelifting. Volkswagen Crafter może pochwalić się najlepszą w swojej klasie ładownością oraz najsolidniejszymi zabezpieczeniami ładunku. Jest to idealne auto dla dużych europalet, a także kontenerów rolkowych. Poszukujesz modelu, który nie boi się zbyt wielkich zadań? Zapraszamy do salonu Noma w Katowicach! Poznaj Volkswagena Craftera!

Sortuj po cenie
Sortuj po nazwie
Filtruj

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach.

Volkswagen Crafter zawsze w gotowości

Crafter to samochód dostawczy z charakterem. Jego dynamiczna sylwetka oraz nowoczesny wygląd przykuwają uwagę. Szczególnie w oczy rzuca się specyficzna atrapa chłodnicy oraz oryginalne reflektory. Auto posiada blisko 200 wersji. Wśród najpopularniejszych warto wymienić: Crafter Furgon z niskim i wysokim dachem, Crafter Podwozie z pojedynczą lub podwójną kabiną tradycyjną lub Trendline oraz Crafter Skrzyniowy z pojedynczą lub podwójną kabiną tradycyjną lub Trendline. Każdy z modeli posiada nieco inne zalety i atuty, jednak wszystkie wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Volkswagen Crafter Furgon jest doskonale sprawdza się i w terenie i jako mobilne biuro. Volkswagen Crafter Podwozie jest wszechstronny i może służyć jako pojazd ratunkowy, wywrotka, chłodnia, a nawet samochód holowniczy. Volkswagen Crafter Skrzyniowy stworzony został do naprawdę ciężkiej i wymagającej pracy.

Wysoki komfort użytkowania Volkswagena Crafter

VW Crafter to już nie tylko samochód dostawczy, czy środek transportu, ale miejsce, gdzie spokojnie możesz prowadzić mobilne biuro. Volkswagen wyposażył swój model w sporą ilość schowków do przechowywania np. dokumentów, czy innych, niezbędnych materiałów. Dodatkowo komfort jazdy podnoszą opcjonalne fotele amortyzowane ergoComfort oraz ogrzewana, skórzana kierownica, która może być niezwykle przydatna np. w porze jesienno-zimowej. Sporym ułatwieniem jest także przejrzysty wyświetlacz, który może posiadać m.in. system nawigacji „Discover Media”. Nie można także zapomnieć o systemach wspomagania kierowcy oraz rozwiązaniach dla bezpieczeństwa, wśród których warto wymienić poduszki powietrze, system obserwacji otoczenia, asystent pasa ruchu, czujnik martwego pola wraz z asystentem wyjazdu z miejsca parkingowego oraz asystent manewrowania przyczepą, czy system rozpoznawania zmęczenia.

Niepowtarzalna ładowność Craftera

Crafter Furgon oferuje miejsce na cztery do sześciu europalet, w zależności od rozstawu osi, co odpowiada objętości załadunku od ok. 9,9 m3 do 18,4 m3. Dodatkowo jest to jedyny model w swojej klasie, który w standardzie posiada nadwozie przystosowane do montażu półek. Ponadto istnieje wiele rozwiązań zagospodarowania przestrzeni ładunkowej, a ich wykorzystanie w dużej mierze zależy od potrzeb klienta. Jedną z największych zalet Volkswagena Craftera jest także nieograniczona możliwość mocowania przedmiotów, dzięki czemu ładunek zawsze dociera w idealnym stanie.

Jednostki napędowe VW Crafter

Volkswagen Crafter wyposażony został w wysokoprężne silniki diesla. Model może posiadać następujące jednostki napędowe:

  • 2.0 TDI 102 KM, z 6-stopniową skrzynią manualną
  • 2.0 TDI 140 KM, z 6-stopniową skrzynią manualną lub 8-stopniową przekładnią automatyczną
  • 2.0 TDI 177 KM, z 6-stopniową skrzynią manualną lub 8-stopniową przekładnią automatyczną
  • Ciekawostką jest także e-Crafter dostępny z silnikiem elektrycznym o mocy 136 KM.

Planujesz kupić Volkswagena Craftera w Katowicach? Chcesz wiedzieć, co jeszcze może Ci ten model zaoferować? Odwiedź salony Noma! Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży
Michał Rożek
Sprzedaż samochodów dostawczych

Zapytanie w sprawie samochodów Volkswagen Crafter

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Wiadomość jest wymagane

Prośba o kontakt telefoniczny w sprawie samochodów Volkswagen Crafter

Podaj swój numer telefonu
Pole jest wymagane
Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu