Volkswagen ID.Buzz

ID. Buzz to w pełni elektryczny bus Volkswagena – multifunkcjonalny pojazd stworzony od podstaw w nowatorski sposób z wizjonerskim designem nawiązującym do kultowego modelu T1, czyli popularnego Bulika. ID. Buzz pomieści rodzinę i znajomych, pozwoli sprostać wyzwaniom codzienności – nawet w wielkomiejskim gąszczu ciasnych ulic. W wersji Cargo, z homologacją ciężarową, dostajemy nowoczesny samochód dostawczy typu furgon, z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, niedostępnymi do tej pory w tym segmencie.

Sortuj po cenie
Sortuj po nazwie
Filtruj
Okazja
więcej Volkswagen  ID.Buzz PRO

Volkswagen ID.Buzz PRO

Automatyczna
Elektryczny
205 413
266 770

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach.

ID. Buzz pełen nowych pomysłów

ID. Buzz to nowy wymiar elektromobilności. Jest to pierwsza koncepcja całkowicie elektrycznego busa od Volkswagena, którego design wzorowany jest na kultowym poprzedniku, czyli słynnym Buliku. Model ten to idealne połączenie innowacyjnej technologii, współczesnych proporcji i zrównoważonego rozwoju. Wnętrze tego wyjątkowego modelu to wynik zupełnie nowej i starannie przemyślanej koncepcji, dzięki czemu dla kierowcy i pasażerów jest jeszcze więcej miejsca, a przy tym wciąż pozostaje sporo przestrzeni bagażowej. Wygodne regulowanie siedzeń dodatkowo daje sporo elastyczności w zakresie optymalnego wypełnienia auta. Wśród przykuwających uwagę dodatków na pewno należy wymienić oświetlenie ambiente, które gwarantuje przyjemny klimat wewnątrz pojazdu. ID. Buzz to z jednej strony kompaktowe gabaryty, a z drugiej wciąż spora przestronność i szeroki wachlarz nowatorskich rozwiązań. Czas poznać je bliżej.

Volkswagen ID. Buzz - wysoka jakość wykonania

Volkswagen ID. Buzz dostępny jest w dwóch wersjach: Van oraz Cargo i w obu może pochwalić się niesamowicie wysoką jakością wykonania. Jest to od lat znak rozpoznawczy modeli proponowanych przez Volkswagen Samochody Dostawcze. Warto zwrócić uwagę na nowoczesny kokpit oraz precyzyjnie wykończone detale, które znaleźć można zarówno wewnątrz, jak i po zewnętrznej stronie auta. Należy też po raz kolejny wspomnieć o ponadczasowym, acz unowocześnionym designie. W modelu tym zadbano również o komfort jazdy, który gwarantuje spora liczba dostępnych schowków, rewelacyjny system multimedialny i innowacyjne rozwiązanie wspierające kierowcę. Te ostatnie odpowiadają również za wysoki stopień bezpieczeństwa wszystkich podróżujących. W duchu zrównoważonego rozwoju warto wymienić także liczne funkcje cyfrowe oraz wykorzystanie odzyskanych materiałów i ekologicznych tworzyw do wykończenia wnętrza. 

Volkswagen ID. Buzz Cargo - furgon nowoczesnej firmy

W pełni elektryczny samochód ID. Buzz Cargo to nowy wymiar mobilności. Jest to wyjątkowo pojemny model, dzięki odpowiedniemu zaprojektowaniu przestrzeni ładunkowej. Jego plusem jest także możliwość wjazdu do zielonych stref znajdujących się w centrum miasta, gdzie samochody z silnikiem spalinowym mogą mieć lub już mają znacznie ograniczony dostęp. Jedno ładowanie pozwoli pokonać nawet ponad 420 km, dzięki czemu może być wykorzystywany do prowadzenia działalności gospodarczej nawet wówczas, gdy dłuższe podróże są koniecznością. ID. Buzz Cargo to odpowiedź na niemal wszystkie wyzwania nowoczesnej mobilności. Wśród najważniejszych zalet warto wymienić niezwykle inteligentne rozmieszczenie schowków, ogrom cyfrowych funkcji o stopniu zaawansowania na miarę nowoczesnych technologii oraz systemy wspomagania. Za doskonałą widoczność na drodze, czyli również bezpieczeństwo, odpowiadają reflektory LED Matrix. ID. Buzz Cargo to wysoka jakość i wysoki komfort każdego dnia.
 

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży
Michał Rożek
Sprzedaż samochodów dostawczych

Zapytanie w sprawie samochodów Volkswagen ID.Buzz

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Wiadomość jest wymagane

Prośba o kontakt telefoniczny w sprawie samochodów Volkswagen ID.Buzz

Podaj swój numer telefonu
Pole jest wymagane
Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu