Oferta archiwalna

Ten samochód został już sprzedany. Sprawdź naszą ofertę innych samochodów w podobnej cenie:

Zobacz również

Promocja
więcej Volkswagen  ID.Buzz PRO

Volkswagen ID.Buzz PRO

Automatyczna
Elektryczny
205 413
266 770

Volkswagen Multivan Life1.4TSI eHybrid PHEV 218 KM

Automatyczna
Hybryda

Zapraszamy na jazdę testową!

Opiekun oferty

Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży
Michał Rożek
Sprzedaż samochodów dostawczych

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te są niewłaściwe. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Niniejsza oferta ma charakter wyłącznie informacyjny. Informacje zawarte w niniejszej stronie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego. Zawarte na stronie informacje nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu Cywilnego. Opis towaru następuje wyłącznie w umowie jego sprzedaży.

Mimo dołożenia wszelkich starań, by informacje publikowane na stronie były prawdziwe oraz dokładne, Noma 2 nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dokładność, kompletność lub prawdziwość jakichkolwiek informacji zawartych na stronie. Ze względu na ograniczenia techniki komputerowej, kolory przedstawione na stronie mogą różnić się od kolorów rzeczywistych.