Volkswagen Transporter

Transporter to jeden z najsłynniejszych modeli niemieckiej marki, który na rynku obecny jest od 1950 roku. Ten samochód dostawczy można skonfigurować zarówno jako ciężarowy furgon lub podwozie z zabudową specjalistyczną, jaki i 9-cio osobowe Kombi. Obecnie dostępna jest generacja modelu od dnia premiery bije ona rekordy popularności. Jest to jeden z najbardziej efektywnych i skutecznych modeli w swojej klasie. Szukasz auta, które rozwiąże Twoje wszystkie problemy transportowe? Zapraszamy do salonu Noma w Katowicach! Poznaj Volkswagena Transportera!

Sortuj po cenie
Sortuj po nazwie
Filtruj

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach.

Nowoczesna stylistyka

Transporter wyróżnia się nowoczesną stylistyką, która tylko została pogłębiona w wyniku tegorocznego liftingu. Przedni pas oraz zupełnie przemeblowane światła przednie to obecnie bezapelacyjny znak rozpoznawczy tego modelu niemieckiego producenta. Dodatkowo auto posiada nieprzeciętną funkcjonalność i przestronność, która doceniana jest każdego dnia przez setki użytkowników na całym świecie. Ponadto model ten wykonany jest niezwykle starannie, co wyraźnie widać m.in. po perfekcyjnie wykonanych detalach wnętrza.Auto dostępne jest w kilku wersjach m.in. Transporter Furgon, Transporter Plus Trendline, Transporter Plus Comfortline, Transporter Kombi oraz Transporter Podwozie z pojedynczą lub podwójną kabiną. Każdy z nich posiada inny zestaw zalet. Transporter Furgon jest idealnym pojazdem do przewiezienia praktycznie każdego ładunku, Transporter Kombi to doskonałe auto do codziennej pracy, natomiast Transporter Podwozie jest w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

Przestrzeń ładunkowa

Jedną z największym zalet Transportera jest przestrzeń ładunkowa, którą można dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań. Idealna konfiguracja przestrzeni bagażowej oraz osobowej to kolejny atut. Dodatkowo Volkswagen Transporter posiada niesamowitą wydajność, przez co pojazd ten jest niezwykle ekonomiczny w użytkowaniu. Ponadto wśród funkcji, które znacznie podnoszą komfort i wygodę jazdy zarówno dla kierowcy, jak i jego pasażerów największą rolę odgrywają m.in. nowoczesny system ogrzewania i klimatyzacji, uzupełniony o wysokiej jakości system multimedialny, płynnie regulowana kierownica i fotel kierowcy oraz zachowująca kształt wygodna tapicerka oraz nowo zaprojektowana tablica rozdzielcza.

Poczucie bezpieczeństwa

Z nowym Volkswagenem Transporterem możesz czuć bezpiecznie w każdym warunkach. Nie musisz bać się nagłych zmian temperatur. Volkswagen zadbał o bezpieczeństwo Twoje jako kierowcy, jak i Twoich pasażerów. Innowacyjne rozwiązania, które zostały zastosowane w tym modelu to m.in. poduszki powietrzne, aktywny tempomat, asystent zmiany pasa, system monitorowania otoczenia w połączeniu z systemem awaryjnego hamowania w mieście, kamera cofania oraz ABS, TCS i EDL.

Jednostki napędowe

Volkswagen Transporter wyposażony został w wysokoprężne silniki diesla. Obecnie na rynku można otrzymać model z następującymi jednostkami:

  • 2.0 TDI 110 KM, z 5-stopniową skrzynią manualną
  • 2.0 TDI 150 KM, z 6-stopniową skrzynią manualną lub 7-stopniową przekładnią automatyczną

Chcesz kupić Volkswagena Transportera w Katowicach? Zastanawiasz się, jakie jeszcze atuty posiada? Zapraszamy do salonów Noma! Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży
Michał Rożek
Sprzedaż samochodów dostawczych

Zapytanie w sprawie samochodów Volkswagen Transporter

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Wiadomość jest wymagane

Prośba o kontakt telefoniczny w sprawie samochodów Volkswagen Transporter

Podaj swój numer telefonu
Pole jest wymagane
Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu