Samochody dostawcze Volkswagen - Katowice

Nasz salon oferuje samochody dostawcze Volkswagen w Katowicach (dawniej użytkowe Volkswagen). Znajdziesz u nas wszytko czego potrzebujesz, małe samochody dostawczo-osobowe jak VW Caddy, doskonałego partnera w biznesie, po duże auta dostawcze, czyli model  VW Crafter, który sprawdza się jako samochód dostawczy od 3,5t do 5t. Nie może zabraknąć także najlepszego auta dostawczego 2016 roku jakim jest VW Transporter. Do przewozu osób (w tym także dużych rodzin) możemy zaoferować VW Caravelle i VW Multivan. W ofercie samochody z manualną jak i w automatyczną skrzynią biegów z silnikami na olej napędowy (diesel), benzynę oraz hybrydy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą samochodów dostawczych Volkswagena w Katowicach.

Cena
Sortuj po cenie
Sortuj po nazwie
Filtruj
Demo
Okazja
więcej Volkswagen Amarok PanAmericana

Volkswagen Amarok PanAmericana

Automatyczna
Diesel
214 000
249 000
Okazja
więcej Volkswagen Amarok Aventura

Volkswagen Amarok Aventura

Automatyczna
Diesel
242 100
269 000
Okazja
więcej Volkswagen  ID.Buzz PRO

Volkswagen ID.Buzz PRO

Automatyczna
Elektryczny
205 413
266 770
Okazja
więcej Volkswagen Crafter L5 2.0 TDI 140 KM

Volkswagen Crafter L5 2.0 TDI 140 KM

Manualna
Diesel
157 216
184 960
Okazja
więcej Volkswagen Caddy L1 1.5 TSI 114 KM

Volkswagen Caddy L1 1.5 TSI 114 KM

Manualna
Benzyna
115 700
132 990

Tak wygląda design

Siła, niezawodność i dynamika w prawie każdej sytuacji sprawiają, że nowy Volkswagen Amarok jest pickupem klasy premium. Ma geny samochodu terenowego i stylistykę podkreślającą jego wszechstronność. Każdą z trzech wersji wyposażenia charakteryzują nieco odmienne cechy – od elegancji Amaroka Aventura po masywność i wytrzymałość Amaroka PanAmericana, zaznaczone takimi elementami wyposażenia, jak osłona chłodnicy, nowe listwy Styling Bar, orurowanie i stopnie przy drzwiach.

Konkurencyjne ceny i korzystne warunki finansowania

Nasz salon to również wyjątkowo korzystne ceny – sprawdź naszą wyprzedaż samochodów dostawczych Volkswagena w Katowicach i kup potrzebny Ci model na okazyjnych warunkach. Szukasz jeszcze większych oszczędności? Nasz salon oferuje również użytkowe samochody demonstracyjne – znacznie tańsze, o małym przebiegu, mające maksymalnie 12 miesięcy i objęte gwarancją.

Dla firm przygotowaliśmy również atrakcyjne warunki zakupu nowego dostawczego Volkswagena – poznaj nasze elastyczne, indywidualnie dopasowane do Twoich potrzeb leasingi! VW Leasing to gwarancja niskich rat miesięcznych, brak konieczności wykupu pojazdu pod koniec trwania umowy, regularne serwisy w ASO i samochód zastępczy na czas napraw.

Kupiłeś nowego Volkswagena dostawczego. Co dalej?

Chcesz ubezpieczyć swojego nowego dostawczego Volkswagena? Skorzystaj z naszych promocyjnych pakietów ubezpieczeniowych, obejmujących OC, AC, NNW i Assistance. Twoje pełne zadowolenie z nowego auta jest dla nas niezwykle ważne, dlatego też po zakupie i rejestracji pojazdu oferujemy Ci kompleksową opiekę posprzedażową, usługi serwisowe oraz szeroką gamę oryginalnych akcesoriów do Twojego dostawczego Volkswagena.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Katowicach po samochody dostawcze Volkswagen!

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać samochód dopasowany do Twoich potrzeb

Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży
Michał Rożek
Sprzedaż samochodów dostawczych

Zapytanie w sprawie samochodów Volkswagen

Wprowadź imię i nazwisko
Podaj poprawny adres email
Podaj swój numer telefonu
Pole Wiadomość jest wymagane

Prośba o kontakt telefoniczny w sprawie samochodów Volkswagen

Podaj swój numer telefonu
Pole jest wymagane
Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu