Salon Volkswagen Śląsk

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego autoryzowanego salonu Volkswagena, znajdującego się w Katowicach. Nasza dogodna lokalizacja w pobliżu głównych dróg wojewódzkich sprawia, że w szybki sposób trafisz do nas nie tylko z Katowic, ale również z innych, okolicznych śląskich miast, takich jak Bytom, Chorzów, Gliwice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Tychy czy Zabrze. Nasz salon specjalizuje się w sprzedaży samochodów użytkowych marki Volkswagen. Oferujemy zarówno niewielkie, dostawczo-osobowe pojazdy, jak i duże auta dostawcze. Wśród oferowanych przez nas modeli znajdziesz m.in. Volkswagena Caddy, Craftera czy Transporter T6. Dbamy o to, by zakup samochodu w naszym salonie był w pełni satysfakcjonujący – nasi wykwalifikowani sprzedawcy udzielą Ci fachowej pomocy na etapie wyboru, zakupu, a także serwisowania auta.

Serwis Volkswagen Śląsk

Specjalizujemy się serwisowaniu i naprawie pojazdów marki Volkswagen. Gwarantujemy wzorową opiekę nad powierzonym nam samochodem – wszelkie wykonywane przy nim prace prowadzone będą za pomocą najlepszego sprzętu, przez doświadczonych, znających technologię Volkswagena serwisantów. W naszym ASO świadczymy najwyższej jakości, kompleksowe usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, zajmujemy się także obsługą powypadkową oraz wykonujemy przeglądy okresowe.

Samochody używane z salonu Volkswagen Śląsk

W naszym salonie, poza nowymi samochodami dostawczymi Volkswagen, zakupisz również używane samochody osobowe tej marki, a także modele innych, popularnych producentów, takich jak Mercedes-Benz, Opel, Ford, Audi, BMW czy Skoda. Wszystkie dostępne w naszej ofercie auta używane cechuje najwyższa jakość, pełna sprawność oraz bogate wyposażenie. Każdy z pojazdów sprawdzamy w autoryzowanej stacji kontroli – dzięki temu możemy zagwarantować, że wybrany przez Ciebie egzemplarz nie ma żadnych ukrytych wad. Ponadto, kupując samochód używany w naszym salonie, otrzymasz komplet dokumentów potwierdzających jego stan techniczny i wartość. Zapraszamy!