Salon Volkswagen Śląsk

Salon Noma - Volkswagen KatowiceAutoryzowany salon Volkswagen NOMA jest spełnieniem motoryzacyjnych marzeń klientów, poszukujących nowej jakości jazdy. Lokalizacja salonu w pobliżu głównych dróg wojewódzkich umożliwia sprawny dojazd zarówno z Katowic, jak i z pozostałych okolicznych śląskich miast, takich jak Bytom, Chorzów, Gliwice, Świętochłowice, Ruda Śląska, Tychy czy Zabrze. Nasz salon specjalizuje się w sprzedaży samochodów użytkowych marki Volkswagen i kompleksowej opiece klienta przy wyborze idealnego samochodu. Oferujemy zarówno funkcjonalne osobowe pojazdy, jak i duże auta dostawcze. Wśród oferowanych przez nas modeli znajdziesz m.in. Volkswagena Caddy, Craftera czy Transporter T6. Dbamy o to, by zakup samochodu w naszym salonie VW na Śląsku był w pełni satysfakcjonujący – nasi wykwalifikowani sprzedawcy udzielą Ci fachowej pomocy zarówno na etapie wyboru i serwisowania nowego samochodu.

Salon VW na Śląsku - przyszłość na wyciągnięcie ręki!

Volkswagen stawia na bezkompromisowe podejście do projektowania nowych modeli samochodów, które łączą w sobie nowoczesność z niezawodną wydajnością i dynamiką. Jako marka VW stawia na dbałość o detale, design oraz osiągi, a także całkowite koszty utrzymania samochodu. Salon VW na Śląsku NOMA myśli o maksymalnym komforcie klientów, uwzględniając zarówno ekologiczne, jak i ekonomiczne aspekty. Wybierając pojazd z salonie NOMA masz możliwość jeszcze lepszego zadbania o środowisko - dzięki niższej emisji spalin i technologiom. Znamy wartość oferowanych samochodów, udowadniając, że pojazdy pochodzące z oferty salonu VW na Śląsku spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy podążają za rozwojem i przyszłością rynku motoryzacyjnego.

Salon i serwis Volkswagen na Śląsku w jednym miejscu

Chcąc zapewnić klientom salonu Noma kompleksową i wielospecjalistyczną opiekę nad pojazdami, oferujemy szereg usług serwisowych z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza. W serwisie VW na Śląsku specjalizujemy się diagnostyce i naprawach pojazdów marki Volkswagen. Gwarantujemy wzorową opiekę nad powierzonym nam samochodem – wszelkie wykonywane przy nim prace prowadzone są przy pomocy nowoczesnego sprzętu przez doświadczonych, znających technologię Volkswagena serwisantów. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i naprawianiu pojazdów, stale podnosząc swoje kwalifikacje w licznych szkoleniach branżowych. W naszym ASO świadczymy najwyższej jakości, kompleksowe usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a dodatkowo zajmujemy się obsługą powypadkową oraz wykonywaniem przeglądów okresowych. Dzięki naszemu serwisowi VW na Śląsku NOMA przekonasz się, jak szybka i prosta może być naprawa samochodu.

Samochody używane z salonu Volkswagen Śląsk

W naszym salonie VW na Śląsku poza nowymi samochodami dostawczymi Volkswagen, zakupisz również używane samochody osobowe tej marki, a także modele innych, cenionych w świecie motoryzacji producentów, takich jak Mercedes-Benz, Opel, Ford, Audi, BMW czy Skoda. Wszystkie dostępne w naszej ofercie auta używane cechuje najwyższa jakość, pełna sprawność oraz bogate wersje wyposażenia. Każdy z pojazdów sprawdzamy w autoryzowanej stacji kontroli – dzięki temu możemy zagwarantować, że wybrany przez Ciebie egzemplarz nie ma żadnych ukrytych wad. Ponadto kupując samochód używany w naszym salonie, otrzymasz komplet dokumentów potwierdzających jego stan techniczny i wartość. Wybierz model, który Cię zachwycił i umów się na jazdę próbną w salonie VW na Śląsku!