Salon Volkswagen Noma 2 - dojazd w 14 minut z Rudy Śląskiej

Tę stronę oceniła już 1 osoba.
Średnia ocen to 5.00 na 5 możliwych.
Brak oceny

Poszukujesz salonu Volkswagena w Rudzie Śląskiej? Odwiedź Noma 2 - to zaledwie 17 km od centrum Twojego miasta. Do naszego salonu i serwisu VW szybko i wygodnie dotrzesz bezpłatnym odcinkiem autostrady A4 lub Drogową Trasą Średnicową - podróż powinna zająć Ci zaledwie 14 minut.

Salon VW Ruda Śląska

Nasz salon Volkswagena specjalizuje się w pojazdach użytkowych. Oferujemy zarówno małe, dostawczo-osobowe modele jak i duże auta dostawcze. Wśród dostępnych od ręki samochodów znajdziesz m.in. nowego VW Caddy - idealnego dla każdej firmy, VW Craftera, który doskonale sprawdza się jako auto dostawcze do 5 t, a także pojemnego Transportera T6. Zajmujemy się również sprzedażą osobowych samochodów używanych - nie tylko marki Volkswagen.

Serwis VW Ruda Śląska

Noma 2 to nie tylko sprzedaż Volkswagenów - to również autoryzowana stacja ich obsługi. W naszym ASO wykonujemy wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, przeglądy okresowe, a także zajmujemy się obsługą powypadkową pojazdów. Co wyróżnia nasz serwis? Wszelkie prace wykonywane są przez doświadczonych fachowców, znających od podszewki samochody marki Volkswagen. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne, zalecane przez producenta części, a naprawy przeprowadzamy za pomocą najlepszego sprzętu. Na rudzkich drogach spotkasz wiele, zarówno starszych, jak i nowych VW, serwisowanych w Noma 2 - skorzystaj z naszych wysokiej jakości usług i dołącz do grona zadowolonych klientów z Twojego miasta.

 

Praktyczne codziennie nasz salon odwiedzany jest przez klientów z Rudy Śląskiej. Najczęściej decydują się oni na VW Caddy bądź Craftera, rośnie też zainteresowanie Transporterem T6. Klientów do zakupu auta z salonu przekonują liczne korzyści tego rozwiązania. Z nowym Volkswagenem otrzymują pakiety usług serwisowych i ubezpieczenie na specjalnych warunkach. Uprościliśmy również finansowanie zakupu – oferowane kredyty i leasingi są spersonalizowane i dopasowane do oczekiwań klienta. Użytkowy VW prosto z salonu nie jest już dobrem wyłącznie dla największych firm.

Dawid WojciechowskiZapraszam,
Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Rudy Śląskiej

Wymiana rozrządu
Pakiet klimatyzacja i koła
Kontrola zawieszenia
Geometria kół
Wymiana oleju z filtrem

Kontakt

Salon Volkswagen - Noma 2

al. Roździeńskiego 188E
40-203 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 165
fax. +48 32 35 88 200
autosalon@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Naprawy powypadkowe
Pon-Pt: 8:00 - 16:00


Mariola Folęga Sekretariat autosalon@noma2.com.pl +48 32 35 88 101

Sprzedaż samochodów użytkowych

Dawid Wojciechowski Kierownik sprzedaży d.wojciechowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 164
Michał Rożek Sprzedaż samochodów użytkowych m.rozek@noma2.com.pl +48 32 35 88 162  +48 661 350 324
Maciej Kuczera Sprzedaż samochodów użytkowych m.kuczera@noma2.com.pl +48 601 507 339
Tomasz Kochman Sprzedaż samochodów użytkowych t.kochman@noma2.com.pl +48 32 35 88 168  +48 605 862 076
Marzena Grajper Asystentka Sprzedaży m.grajper@noma2.com.pl +48 32 35 88 366
Patrycja Żydek Recepcja recepcja@noma2.com.pl +48 32 35 88 165

Serwis

Mariusz Kęska Kierownik serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 146
Mateusz Kubica Naprawy gwarancyjne m.kubica@noma2.com.pl +48 32 35 88 148
Jacek Ostrycharczyk Mistrz Serwisu j.ostrycharczyk@noma2.com.pl +48 32 35 88 140
Marta Wośko Asystentka serwisu m.wosko@noma2.com.pl +48 32 35 88 142
Sebastian Złotnik Doradca serwisu s.zlotnik@noma2.com.pl +48 32 35 88 147
Krzysztof Misztal Doradca serwisu k.misztal@noma2.com.pl +48 32 35 88 246

Części i akcesoria

Leszek Głowania Kierownik działu części zamiennych sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121
Dawid Paszyński Części zamienne i akcesoria Obsługa klienta Nora sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121/120

Naprawy powypadkowe

Marian Brzoza Kierownik działu napraw powypadkowych m.brzoza@noma2.com.pl +48 32 35 88 151  +48 601 402 540
Sonia Białowąs Biuro napraw powypadkowych blacharnia@noma2.com.pl +48 32 35 88 156
Iwona Otręba Biuro napraw powypadkowych i.otreba@noma2.com.pl +48 32 35 88 153
Adam Sarnecki Biuro napraw powypadkowych a.sarnecki@noma2.com.pl +48 32 35 88 153

Finanse i ubezpieczenia

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon