Volkswagen Sosnowiec
2. najczęściej wybierana marka w Sosnowcu i w Polsce*

Tę stronę oceniło już 9 osób.
Średnia ocen to 4.22 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Volkswagen w Sosnowcu? Zapraszamy do Noma2. Z Sosnowca to tylko 5 km, czyli ok. 7 minut jazdy.

Szybki dojazd Aleją Roździeńskiego, nowe modele Volkswagena (m. in. Golf, Passat, Polo, Sharan) dostępne od ręki oraz profesjonalny serwis Volkswagen - to dlatego Sosnowiczanie tak często odwiedzają naszą stację dealerską. W Sosnowcu spotkasz zarówno nowe, jak i starsze modele Volkswagena, kupione i serwisowane w VW Noma2.


Volkswagen – marka godna zaufania

II miejsce w Sosnowcu *

II miejsce w Polsce **

227

nowych VW zarejestrowano w Sosnowcu w 2016 roku

37 890

nowych VW zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 6%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

= 10%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w kraju

Codziennie odwiedzają nas Klienci z Sosnowca - zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby szukające eleganckiego, niezawodnego auta na użytek prywatny. Numerem 1 w naszym salonie jest od lat VW Golf oraz Passat. Wzrosło zainteresowanie SUV-ami, zwłaszcza po premierze Nowego Tiguana i sukcesie tego modelu w testach Euro NCAP 2016. Nowy pojazd to bezpieczeństwo i wygoda w każdej sytuacji, a także istotne oszczędności, wynikające z dostępu do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach. Uproszczeniu uległy procedury finansowania zakupu. Same produkty finansowe stały się bardziej spersonalizowane. Kupno Volkswagena w leasingu jest łatwe i opłacalne. Klienci coraz częściej odczuwają też korzyści z serwisowania Volkswagena w ASO.

Jakub WarchołZapraszam,
Jakub Warchoł
Kierownik sprzedaży


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Sosnowca

Przegląd Golfa z gwarancją
 Wymiana kół / opon
Wymiana oleju z filtrem
Czyszczenie klimatyzacji
 Akumulator do Volkswagena
 Pióra wycieraczek (przód)
 Pomiar geometrii kół

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, Wydział Komunikacji: 227 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Volkswagen w dn. 01.01.2016-22.12.2016 r. (na 3642 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r.


Kontakt

Salon Volkswagen - Noma 2

al. Roździeńskiego 188E
40-203 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 165
fax. +48 32 35 88 200
autosalon@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Naprawy powypadkowe
Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Mariola Folęga Sekretariat autosalon@noma2.com.pl +48 32 35 88 101

Sprzedaż samochodów osobowych

Dawid Wojciechowski Sprzedaż samochodów osobowych d.wojciechowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 164  +48 661 350 321
Sebastian Strzelec Sprzedaż samochodów osobowych s.strzelec@noma2.com.pl +48 32 35 88 163  +48 661 350 331
Jakub Warchoł Kierownik sprzedaży j.warchol@noma2.com.pl +48 32 35 88 168

Sprzedaż samochodów użytkowych

Michał Rożek Sprzedaż samochodów użytkowych m.rozek@noma2.com.pl +48 32 35 88 162  +48 661 350 324
Maciej Kuczera Sprzedaż samochodów użytkowych m.kuczera@noma2.com.pl +48 601 507 339
Jakub Warchoł Kierownik sprzedaży j.warchol@noma2.com.pl +48 32 35 88 168

Sprzedaż samochodów używanych

Tomasz Adamczyk Sprzedaż samochodów używanych uzywane@noma2.com.pl +48 32 35 88 167  +48 601 250 177

Serwis

Mariusz Kęska Kierownik serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 146
Mateusz Kubica Naprawy gwarancyjne m.kubica@noma2.com.pl +48 32 35 88 148
Tomasz Radziszewski Doradca serwisowy t.radziszewski@noma2.com.pl +48 32 35 88 246
Arkadiusz Czuja Doradca serwisowy a.czuja@noma2.com.pl +48 32 35 88 147
Mateusz Kuś Mistrz serwisu m.kus@noma2.com.pl +48 32 35 88 149
Anna Pawlik Asystentka serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 142

Części i akcesoria

Leszek Głowania Kierownik działu części zamiennych sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121
Dawid Paszyński Części zamienne i akcesoria Obsługa klienta Nora sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121/120
Rafał Błach Części zamienne i akcesoria sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121

Naprawy powypadkowe

Marian Brzoza Kierownik działu napraw powypadkowych m.brzoza@noma2.com.pl +48 32 35 88 151  +48 601 402 540
Sonia Białowąs Biuro napraw powypadkowych blacharnia@noma2.com.pl +48 32 35 88 156
Iwona Otręba Biuro napraw powypadkowych i.otreba@noma2.com.pl +48 32 35 88 153
Adam Sarnecki Biuro napraw powypadkowych a.sarnecki@noma2.com.pl +48 32 35 88 153

Finanse i ubezpieczenia

Michał Łuczak Kredyty, leasingi, ubezpieczenia m.luczak@noma2.com.pl +48 32 35 88 172  +48 603 876 924

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Zapytanie

   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   

  Poproś o telefon