Volkswagen Świętochłowice
Marka nr 1 w Świętochłowicach*

Tę stronę oceniło już 5 osób.
Średnia ocen to 4.40 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Volkswagen w Świętochłowicach? Zapraszamy do Noma2! To tylko 12 km od Świętochłowic, czyli ok. 10 min jazdy.

Ze względu na dogodny dojazd Drogową Trasą Średnicową (DTŚ), szeroki wybór modeli Volkswagen dostępnych od ręki oraz profesjonalny serwis Volkswagen, Świętochłowiczanie bardzo często nas odwiedzają. Na świętochłowickich drogach spotkasz zarówno starsze, jak i nowe modele VW, serwisowane w naszej stacji dealerskiej.

Dlaczego warto wybrać ASO? Nowe auto to najnowocześniejsze technologie i coraz więcej elektroniki. Mechanicy z ASO przechodzą szereg szkoleń dzięki którym są na bieżąco z tym co dzieje się w motoryzacji. Jeżeli dodamy do tego jakość za uczciwą cenę i odpowiedzialną naprawę to już wiadomo, że ASO jest odpowiednim miejscem dla Twojego auta.


Volkswagen – marka, której możesz zaufać

I miejsce w Świętochłowicach *

II miejsce w Polsce **

331

nowych VW zarejestrowano w Świętochłowicach w 2016 roku

33 747

nowych VW zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 48%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut

= 10%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut

Codziennie odwiedzają nas mieszkańcy i przedsiębiorcy ze Świętochłowic. Numerem 1 w naszym salonie jest od lat Caddy. Tuż za nim znajduje się Crafter. Po premierze T6 wzrosło zainteresowanie transporterami. Nowy samochód to bezpieczeństwo i komfort w każdej sytuacji oraz mierzalne oszczędności. Wraz z nowym pojazdem, Klienci otrzymują dostęp do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i ubezpieczeniowych. Uproszczeniu i spersonalizowaniu uległy procedury finansowania zakupu. Dzięki temu, zakup Volkswagena w leasingu lub kredycie jest teraz znacznie łatwiejszy i bardziej opłacalny. Klienci coraz częściej dostrzegają też wygodę i jakość serwisowania Volkswagena w ASO.

Dawid WojciechowskiZapraszam,
Dawid Wojciechowski
Kierownik sprzedaży


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe

Wymiana klocków hamulcowych
Wymiana akumulatora
Wymiana piór wycieraczek
Wymiana oleju z filtrem
Wymiana kół, wymiana opon

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, Wydział Obsługi Mieszkańców Referat Komunikacji:  331 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Volkswagen w dn. 01.01.2016-22.11.2016 r. (na 696 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 04.11.2016 r.


Kontakt

Salon Volkswagen - Noma 2

Godziny otwarcia w okresie świątecznym: 21.XII.18 r. (piątek) Salon Sprzedaży 8:00 do 11:00, Serwis VW od 8:00 do 12:00, 22.XII.18 r. (sobota) Salon Sprzedaży - nieczynny, Serwis VW od 9:00 do 14:00, 24.XII.18 r. (wigilia) Salon Sprzedaży oraz Serwis VW od 8:00 do 14:00

al. Roździeńskiego 188E
40-203 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 165
fax. +48 32 35 88 200
autosalon@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Naprawy powypadkowe
Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Mariola Folęga Sekretariat autosalon@noma2.com.pl +48 32 35 88 101

Sprzedaż samochodów użytkowych

Dawid Wojciechowski Kierownik sprzedaży d.wojciechowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 164
Michał Rożek Sprzedaż samochodów użytkowych m.rozek@noma2.com.pl +48 32 35 88 162  +48 661 350 324
Maciej Kuczera Sprzedaż samochodów użytkowych m.kuczera@noma2.com.pl +48 601 507 339
Tomasz Kochman Sprzedaż samochodów użytkowych t.kochman@noma2.com.pl +48 32 35 88 168  +48 605 862 076

Sprzedaż samochodów używanych

Michał Łuczak Samochody używane, kredyty, leasingi, ubezpieczenia m.luczak@noma2.com.pl +48 32 35 88 172  +48 603 876 924

Serwis

Mariusz Kęska Kierownik serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 146
Mateusz Kubica Naprawy gwarancyjne m.kubica@noma2.com.pl +48 32 35 88 148
Mateusz Kuś Mistrz serwisu m.kus@noma2.com.pl +48 32 35 88 149
Jacek Ostrycharczyk Doradca serwisu j.ostrycharczyk@noma2.com.pl +48 32 35 88 147
Grzegorz Olszewski Doradca serwisu g.olszewski@noma2.com.pl +48 32 35 88 246
Marta Wośko Asystentka serwisu m.wosko@noma2.com.pl +48 32 35 88 142
Magdalena Michalska Asystentka serwisu biuro.serwisu@noma2.com.pl +48 32 35 88 141

Części i akcesoria

Leszek Głowania Kierownik działu części zamiennych sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121
Dawid Paszyński Części zamienne i akcesoria Obsługa klienta Nora sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121/120
Rafał Błach Części zamienne i akcesoria sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121

Naprawy powypadkowe

Marian Brzoza Kierownik działu napraw powypadkowych m.brzoza@noma2.com.pl +48 32 35 88 151  +48 601 402 540
Sonia Białowąs Biuro napraw powypadkowych blacharnia@noma2.com.pl +48 32 35 88 156
Iwona Otręba Biuro napraw powypadkowych i.otreba@noma2.com.pl +48 32 35 88 153
Adam Sarnecki Biuro napraw powypadkowych a.sarnecki@noma2.com.pl +48 32 35 88 153

Finanse i ubezpieczenia

Michał Łuczak Samochody używane, kredyty, leasingi, ubezpieczenia m.luczak@noma2.com.pl +48 32 35 88 172  +48 603 876 924

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon