Volkswagen Świętochłowice
Marka nr 1 w Świętochłowicach*

Tę stronę oceniło już 5 osób.
Średnia ocen to 4.40 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Volkswagen w Świętochłowicach? Zapraszamy do Noma2! To tylko 12 km od Świętochłowic, czyli ok. 10 min jazdy.

Ze względu na dogodny dojazd Drogową Trasą Średnicową, szeroki wybór modeli Volkswagen dostępnych od ręki oraz profesjonalny serwis Volkswagen, Świętochłowiczanie bardzo często nas odwiedzają. Na świętochłowickich drogach spotkasz zarówno starsze, jak i nowe modele VW, serwisowane w naszej stacji dealerskiej.


Volkswagen – marka, której możesz zaufać

I miejsce w Świętochłowicach *

II miejsce w Polsce **

331

nowych VW zarejestrowano w Świętochłowicach w 2016 roku

33 747

nowych VW zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 48%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut

= 10%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut

Codziennie odwiedzają nas mieszkańcy i przedsiębiorcy ze Świętochłowic. Numerem 1 w naszym salonie jest od lat VW Golf. Tuż za nim znajduje się Passat. Po premierze Nowego Tiguana, wzrosło zainteresowanie SUV-ami. Nowy samochód to bezpieczeństwo i komfort w każdej sytuacji oraz mierzalne oszczędności. Wraz z nowym pojazdem, Klienci otrzymują dostęp do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i ubezpieczeniowych. Uproszczeniu i spersonalizowaniu uległy procedury finansowania zakupu. Dzięki temu, zakup Volkswagena w leasingu lub kredycie jest teraz znacznie łatwiejszy i bardziej opłacalny. Klienci coraz częściej dostrzegają też wygodę i jakość serwisowania Volkswagena w ASO.

Jakub WarchołZapraszam,
Jakub Warchoł
Kierownik sprzedaży


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe

Przegląd Golfa z gwarancją
 Wymiana kół / opon
Wymiana oleju z filtrem
Czyszczenie klimatyzacji
 Akumulator do Volkswagena
 Pióra wycieraczek (przód)
 Pomiar geometrii kół

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Świętochłowicach, Wydział Obsługi Mieszkańców Referat Komunikacji:  331 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Volkswagen w dn. 01.01.2016-22.11.2016 r. (na 696 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 04.11.2016 r.


Kontakt

Salon Volkswagen - Noma 2

al. Roździeńskiego 188E
40-203 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 165
fax. +48 32 35 88 200
autosalon@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 7:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Naprawy powypadkowe
Pon-Pt: 8:00 - 16:00

Mariola Folęga Sekretariat autosalon@noma2.com.pl +48 32 35 88 101

Sprzedaż samochodów osobowych

Dawid Wojciechowski Sprzedaż samochodów osobowych d.wojciechowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 164  +48 661 350 321
Sebastian Strzelec Sprzedaż samochodów osobowych s.strzelec@noma2.com.pl +48 32 35 88 163  +48 661 350 331
Jakub Warchoł Kierownik sprzedaży j.warchol@noma2.com.pl +48 32 35 88 168

Sprzedaż samochodów użytkowych

Michał Rożek Sprzedaż samochodów użytkowych m.rozek@noma2.com.pl +48 32 35 88 162  +48 661 350 324
Maciej Kuczera Sprzedaż samochodów użytkowych m.kuczera@noma2.com.pl +48 601 507 339
Jakub Warchoł Kierownik sprzedaży j.warchol@noma2.com.pl +48 32 35 88 168

Sprzedaż samochodów używanych

Tomasz Adamczyk Sprzedaż samochodów używanych uzywane@noma2.com.pl +48 32 35 88 167  +48 601 250 177

Serwis

Mariusz Kęska Kierownik serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 146
Mateusz Kubica Naprawy gwarancyjne m.kubica@noma2.com.pl +48 32 35 88 148
Tomasz Radziszewski Doradca serwisowy t.radziszewski@noma2.com.pl +48 32 35 88 246
Arkadiusz Czuja Doradca serwisowy a.czuja@noma2.com.pl +48 32 35 88 147
Mateusz Kuś Mistrz serwisu m.kus@noma2.com.pl +48 32 35 88 149
Anna Pawlik Asystentka serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 142

Części i akcesoria

Leszek Głowania Kierownik działu części zamiennych sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121
Dawid Paszyński Części zamienne i akcesoria Obsługa klienta Nora sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121/120
Rafał Błach Części zamienne i akcesoria sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121

Naprawy powypadkowe

Marian Brzoza Kierownik działu napraw powypadkowych m.brzoza@noma2.com.pl +48 32 35 88 151  +48 601 402 540
Sonia Białowąs Biuro napraw powypadkowych blacharnia@noma2.com.pl +48 32 35 88 156
Iwona Otręba Biuro napraw powypadkowych i.otreba@noma2.com.pl +48 32 35 88 153
Adam Sarnecki Biuro napraw powypadkowych a.sarnecki@noma2.com.pl +48 32 35 88 153

Finanse i ubezpieczenia

Michał Łuczak Kredyty, leasingi, ubezpieczenia m.luczak@noma2.com.pl +48 32 35 88 172  +48 603 876 924

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Zapytanie

   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   

  Poproś o telefon