Zmień markę:

Volkswagen Tychy

Volkswagen Tychy - Marka nr 2 w Tychach *

Interesuje Cię Volkswagen w Tychach? Zapraszamy do salonu i serwisu VW Noma2 w Katowicach.

Historia naszych salonów zaczęła się właśnie w Tychach, gdzie w latach 1992-2000 prowadziliśmy działalność dealerską, obejmującą sprzedaż i serwis samochodów oraz dystrybucję części zamiennych. Na tyskich drogach można spotkać wiele starszych i nowszych pojazdów Volkswagen, kupionych i serwisowanych w stacji dealerskiej Noma2.

Tyszanie odwiedzają nas ze względu na wygodny i szybki dojazd DK nr 86, duży wybór nowych samochodów Volkswagen (dostępnych od ręki) oraz profesjonalny serwis Volkswagen.

Serwis ASO Volkswagen

Dlaczego warto wybrać ASO? Specjaliści na bieżąco z nowinkami i klient na bieżąco z informacjami o swoim samochodzie, do tego uczciwa cena w stosunku do jakości pracy, naprawa tylko częściami wymaganymi przez producenta – to tylko niektóre zalety, dla których warto korzystać z ASO.

Naprawy powypadkowe

Nasz serwis niedaleko Tychów oferuje naprawy powypadkowe wraz z pełną, bezgotówkową obsługą szkód. Priorytetem serwisu jest najwyższa jakość wykonanej naprawy oraz sprawność działania, celem szybkiego powrotu do bezpiecznego użytkowania pojazdu.

Wynajem samochodów

Noma 2 Rent a Car to profesjonalna wypożyczalnia samochodów. W naszej ofercie wynajmu znajdują się najlepsze samochody marek Volkswagen, Audi i Skoda. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

 

Volkswagen – zaufana marka

II miejsce w Tychach *

213
nowych VW zarejestrowano w Tychach w 2016 roku

= 5%
wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

II miejsce w Polsce **

37 890
nowych VW zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 10%
wszystkich rejestrowanych, nowych aut w kraju

Jesteśmy mocno związani z tyskim rynkiem motoryzacyjnym. W latach 1992-2000 prowadziliśmy tutaj działalność dealerską. Być może dlatego znaczną część Klientów naszego salonu stanowią Tyszanie. Wśród nich znajdują się zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby szukające auta na użytek prywatny. Numerem 1 wśród mieszkańców Tych odwiedzających nasz salon jest VW Caddy. Popularnością cieszą się także: VW Crafter oraz nasz bestsellerowy Transporter – T6. Nowy samochód to wygoda i bezpieczeństwo w każdej sytuacji, a także istotne oszczędności, wynikające z dostępu do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i ubezpieczeń komunikacyjnych oraz specjalnych, spersonalizowanych ofert finansowania zakupu VW. Cieszy również zainteresowanie serwisowaniem Volkswagenów w ASO.

 

Dawid Wojciechowski

Kierownik sprzedaży

Okazje

Promocje serwisowe

Caddy Cargo Maxi 1.5 TSI

Cena: 112 500,00

VW Caddy Cargo 2.0 TDI 102 KM Demo

Cena: 90 500,00

Amarok Aventura 2024

Cena: 258000

Crafter L3H2 140 KM Automat

Cena: 185 665,50

*Dane statystyczne Urzędu Miasta w Tychach, Wydział Komunikacji: 213 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Volkswagen w dn. 01.01.2016-09.12.2016 r. (na 4030 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r.